87-ročná stará mama sa odhodlala k nečakanému zločinu. Svojho postihnutého vnuka sa rozhodla otráviť liekmi, v dôsledku čoho mladý muž skonal. Polícia napokon odhalila strašný dôvod, ktorý ju k tomuto kroku viedol.

87-ročná babka z americkej Floridy sa v nedeľu odhodlala k zločinu, ktorý je zrejme pre mnohých nepochopiteľný. Lillian Parks mala na víkend v dome svojho 30-ročného vnuka Joela, ktorý trpel bližšie nešpecifikovaným postihnutím. Chlapec sa napriek dospelému veku nevedel o seba postarať sám a bol odkázaný na pomoc rodiny. Cez týždeň sa zdržiaval v ústave, kým na víkend dochádzal práve k babičke. Jeho otec bol už zosnulý a mama sa mu dávno odcudzila.

Keď prišla Joela koncom víkendu skontrolovať sestra, našla jeho telo bez známok života a privolala políciu. Tá zatiaľ nezistila, akou látkou babka vnuka otrávila, pričom viac svetla vnesie do prípadu až nariadená pitva a toxikologický rozbor. Verejnosť ostala šokovaná najmä z dôvodu, pre ktorý svojho príbuzného zavraždila. Lillian sa mala obávať, čo bude s Joelom, keď sa pominie, a v strachu, že sa oňho nikto nepostará, takto skrátila jeho trápenie.

Polícia ju už ale obvinila z vraždy druhého stupňa: “Je to zložitý prípad, najmä preto, že nás trápi, keď sa ktosi rozhodne zobrať druhému človeku život zo strachu o jeho budúcnosť. Na druhej strane pôjde o proces v prípade plánovanej vraždy a my musíme urobiť všetko, čo je v našich silách, aby sme jeho rodine ponúkli spravodlivosť,” dodal policajný hovorca podľa informácii NyPost. Stará mama tak zrejme strávi zbytok života za mrežami.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: nypost.com │ Foto: Twitter, YouTube/ABC Action News