Starosta obce identifikoval nezvestného Štefana: Desivý nález tela!

Dátum:

Okresné riaditeľstvo PZ vo Zvolene vyhlásilo v polovici marca pátranie po nezvestnom Štefanovi, ktorý bol naposledy videný 14. marca v ranných hodinách na mieste svojho bydliska. Telo muža z obce Korytárky (okres Detva) bolo napokon nájdené len pred pár hodinami, pričom ho identifikoval starosta dediny.

Štefan odišiel 14. marca ráno z dvora rodinného domu potom, čo si zapálil cigaretu, kým poslednýkrát ho živého zachytila obecná kamera, keď kráčal popri potoku v dedine. Po 51-ročnom mužovi sa okamžite začalo rozsiahle pátranie, do ktorého sa zapojili aj rodina a známi nezvestného. Napokon však jeho telo objavili 1. apríla záhradníci z miestnej usadlosti v časti Korytárky – Zlatno, pričom zosnulého identifikoval starosta obce Dušan Mitter.

„Tak sme sa dohodli s pani Libiakovou, keď dni plynuli a jej muža sme stále nemohli nájsť. Povedala, že ak by náhodou… ona by to nezvládla. Tak som išiel ja potvrdiť jeho totožnosť. Bol to veľmi smutný pohľad, do smrti ho budem mať pred očami. Stál opretý o strom,“ neskrýval smútok starosta.

Ako uvádza portál Pluska, Štefan sa mal obesiť spôsobom, kedy nevisel, no stál nohami na zemi a hlavu mal otočenú smerom k svojmu domu. V deň zmiznutia mal údajne muž podstúpiť odborné vyšetrenie a následnú liečbu v dôsledku psychických problémov. Podporu a pomoc mu prišli vyjadriť aj dve deti, ktoré mal s manželkou Jankou, kým syn aj dcéra žijú vo Švajčiarsku.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: Pluska.sk | Foto: FB/S.L., pol

Dora
Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Dcéra prezradila príčinu smrti jej slávnej mamy: Zastrelila sa!

Začiatkom mája sme vás informovali o smrti slávnej speváčky,...

Nečakaná STOPKA v televízii: Známa hviezda Markízy nepokračuje!

Známy moderátor televízie Markíza mal podľa zákulisných informácií dostať...

Hrôza na Hornom Zemplíne: Slovenka (64) havarovala, potom ju našli…!

Hrozný incident sa odohral v sobotu v oblasti Horného...

Fico hovorí o veľkej chystanej akcii NAKA: TAKTO ho schladil Hamran!

Robert Fico cez víkend vyhlásil, že Národná kriminálna agentúra...