Do SuperStar si to každoročne namieria okrem úplných nováčikov občas aj skúsení hudobníci či deti svojich známych rodičov. Výnimkou nie je ani tento ročník speváckej súťaže, kde sa objaví pred porotou syn známeho slovenského speváka.

Súťaž SuperStar hostí každoročne nové spevácke talenty, ktoré mali odvahu postaviť sa pred 5-člennú porotu. Len prednedávnom sa ukázalo, že jedna z úspešných účastníčok je dcérou známeho hudobníka. Situácia sa v televízií Markíza zopakuje už čoskoro, keď vystúpi aj syn známeho slovenského speváka.

Nejedná sa pritom o nikoho iného, ako o Braňa Mojseja mladšieho. Jeho slávny otec je pritom na svojho nadaného potomka patrične hrdý: „On drží disciplínu. Všetko musí byť pripravené. V tomto je nekompromisný. Prvýkrát stál so mnou na pódiu, kde bolo rovno 10-tisíc ľudí a ustál to. Obdivujem ho,“ priznal v dokrútke.

A ako zareagovali na Braňov výkon porotcovia? Ženskú časť za pultíkom sympaťák podľa všetkého príliš neoslovil, no Leoš si jeho vystúpenie pochvaľoval. Čeky sa napokon priznal, že mladého hudobníka pozná a skúsenosť v súťaži by mu rád doprial. Či napokon naozaj postúpi, sa dozvedia diváci už čoskoro.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

ZdrojFoto: FB/Bransislav Mojsej, Televízia Markíza/SuperStar