Instagramová hviezda Zuzana Strausz Plačková premieňa takmer všetko, na čo siahne, na bezkonkurenčný úspech. Meno bývalej účastníčky šou Hotel Paradise sa stalo doslova značkou, čo brunetke zabezpečilo možnosť plniť si aj tie najtajnejšie sny a túžby.

Čo na srdci, to na jazyku. Aj tak by sa dal opísať štýl vystupovania bývalej playmate Zuzany Plačkovej, ktorá na seba upriamila poriadnu dávku pozornosti v reality šou Hotel Paradise. Prostoreká blondínka tu narobila poriadny vietor a aj keď súťaž nevyhrala, dodnes je najvýraznejšou osobnosťou exotickej relácie. Od tých čias však ubehlo už šesť rokov, pričom mladé dievča z Čadce výrazne zmenilo nielen farbu vlasov, ale aj výzor.

Dnes si Zuzana popri podnikaní plní predovšetkým sny a okrem kúpy luxusného autobomilu pravidelne cestuje po celom svete. Ako však neustále upozorňuje, na prvom mieste je pre ňu rodina, pričom v mysli stále nosila svoj najväčší životný sen. Brunetka totiž dlhé roky túžila po skutočnom zázemí a svojom hniezdočku lásky, ktoré bude s láskou zveľaďovať.

Ako sa pred pár hodinami pochválila svojim fanúšikom, jej celoživotný sen sa stal skutočnosťou. “Chcem sa s vami podeliť s tou najväčšou novinou, akú som kedy mala. A to je to, že práve som si kúpila dom!” nešetrila radosťou Zuzana, pričom dodala. “Bol to jeden z mojich najväčších snov a myslím si, že je to celkom úspech v 28 si splniť všetky sny.” A čím to kráľovná internetu zaklincovala? “A už vlastne môžem rodiť!”

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

https://streamable.com/f4fr8

Zdroj: Instagram/QueenPlackova