Štátny majetok je vo výpredaji: V ponuke sú autá i stroje!

Dátum:

Správa štátnych hmotných rezerv sa rozhodla predať prebytočný hnuteľný majetok štátu, pričom v ponuke sú nákladné autá i stroje, ktoré sú stále funkčné. Na ponuku môže zareagovať každý občan, no je nutné upozorniť, že niektorým z nich chýba emisná kontrola alebo tzv. ,,estekáčka“.

Štátne hmotné rezervy pokračujú v predaji majetku štátu, pričom financie získané z predaja pôjdu priamo do štátneho rozpočtu. Technika, ktorá je v ponuke, je vedená ako nadbytočná. Slovákov môže zaujať navijak TUN 40, automobilový príves, traktor Zetor či nákladné auto Tatra.

Šéf Štátnych hmotných rezerv Ján Rudolf upozornil, že rozhodujúcou bude pri predaji cena. ,,Urobíme klasickú excelovskú tabuľku od najvyššej ponuky po najnižšiu a potom oslovíme toho, kto dal najvyššiu ponuku s tým, či má o danú vec stále záujem a chce ju od nás kúpiť,“ vysvetlil pre topky.sk.

V prípade, ak potenciálny zákazník už nebude mať záujem, vec bude ponúknutá ďalšiemu záujemcovi v poradí. Takto sa bude obchodovať s každou položkou, až kým neskončí u nového majiteľa. V ponuke sa má celkovo nachádzať 21 zariadení rôzneho typu, pričom uzávierka na predkladanie ponúk je určená do 29. apríla.

Celú ponuku si môžete pozrieť >>>TU<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: topky.sk  |  Foto: ropk.sk

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Twiinska s mladým hercom krstili dcérku: Záber šťastnej rodinky!

Sesterské duo Twiins doslova vyrastalo pred očami fanúšikov, pričom...

Slovenská partnerka hviezdy Skrytej vášne ukázala bruško v plnej kráse!

Je tomu už takmer dvadsať rokov, čo diváčky telenovely...

Tragédia v Trenčíne: Pri požiari vyskočila zo 7. poschodia jedna osoba!

Aktuálny víkend sa začal v Trenčianskom kraji viac ako...

Exminister prišiel s návrhom: Chce vedieť, či je Matovič duševne zdravý!

Nie je to po prvýkrát, čo sa na verejnosti...