Koniec roka sa tradične spája s bilancovaním uplynulého obdobia, pričom máme možnosť obzrieť sa dozadu a zhodnotiť, čo sa nám podarilo a čo nie, aby sme do roku 2022 mohli ísť s novým zmýšľaním či cieľmi. Do zhodnotenia ostatných dvanástich mesiacov sa pustil aj člen strany SaS Martin Klus.

Mnohí politici čelia na sociálnej sieti tvrdej kritike zo strany občanov, ktorí si rozhodne nedávajú servítku pred ústa. Jedným z nich je aj štátny tajomník Ministerstva zahraničných vecí a európskych záležitostí. V úvode svojho videa venoval pozornosť ľuďom, ktorí mu dali užitočnú radu alebo ocenili jeho aktivity. ,,Za tieto povzbudivé slová vám zo srdca ĎAKUJEM!“ povedal.

Martin Klus si však musel prečítať aj správy či odkazy, ktoré ho až tak nepotešili. Obviňovanie z diania vo vláde, v EÚ, NATO či podpory očkovania boli častým predmetom nenávistných správ. ,,Je mi ľúto, ak ste nemali dobrý rok. Som si istý, že každý z nás si vieme predstaviť oveľa krajší život bez koronavírusu a nepríjemných opatrení. No faktom je, že by sme mali v prvom rade zostať ľuďmi, a to aj v ťažkých časoch, aké teraz žijeme. Dobro a láska je to, čo nás posúva vpred rýchlejšie a efektívnejšie,“ otvorene vyhlásil politik.

Napokon sa člen strany SaS rozhodol k nečakanému kroku. ,,Tak teda, milí moji tzv. hejteri, ja vám určite odpúšťam, a hoci viem, že spolu často nesúhlasíme, prajem vám krajší, zdravší a lepší rok 2022. Úprimne si prajem, aby sa napätie v spoločnosti začalo postupne vytrácať a aby nám všetkým na Slovensku rok 2022 priniesol najmä viac porozumenia,“ dodal.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj | Foto: FB/Martin Klus