Stav Janka Kronera sa zdramatizoval: Rodinný konflikt a hospitalizácia na psychiatrii!

Dátum:

Obľúbený herec Janko Kroner (61) sa síce už niekoľko rokov trápi s vážnymi psychickými problémami, no diváci a kolegovia stále dúfali, že sa opäť dočkajú jeho návratu. Jankov stav sa však, bohužiaľ, zdramatizoval.

Populárny herec z mnohých filmov a seriálov Janko Kroner sa naposledy u divákov zapísal ako nenapraviteľný špekulant Miňo Demovič v seriáli Profesionáli. Aj keď naokolo rozdáva smiech, jeho samotného už niekoľko rokov trápia silné depresie. Choroba zašla tak ďaleko, že herec sa úplne stiahol z verejného života a utiahol sa k svojej sestre Janke v Považskej Bystrici. Aj odtiaľ však musel byť niekoľkokrát hospitalizovaný na psychiatrii. Keď však pred časom prijal pozvanie do zábavnej relácie Inkognito ako tajný hosť, viacerí dúfali, že sa možno znova postaví pred kamery.

Žiaľ, zatiaľ sa tak nestalo, naopak, hercov stav sa veľmi nezlepšuje. Počas leta mal mať dokonca ostrý konflikt so svojou sestrou s následnou hospitalizáciou. Po prepustení z nemocnice sa však už ku nej nevrátil a pod ochranné krídla si ho nasťahoval k sebe domov syn Jakub. Podľa týždenníka Rytmus života má byť však momentálne Janko opäť na psychiatrii. Dokonca sa so svojou dcérou Paulínkou nevidel už štyri roky a napriek tomu, že ona sa otca snažila viackrát kontaktovať, herec jej na telefonáty neodpovedá a vraj už na všetko rezignoval. Dúfame aj napriek tomu, že jeho stav sa časom predsa len zlepší.

Janko Kroner sa naposledy objavil ako hosť v Inkognite

Zdroj: pluska.sk, YouTube | Foto: joj.sk

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Úprimné vyjadrenie Sulíka: TOTO si myslí o útokoch Igora Matoviča!

Kedysi sa spolu fotili pri spoločnom obede a dnes...

Miliardár Soros varuje pred Putinom: Premiér Heger odkazuje JEDINÉ!

Svetového ekonomického fóra vo švajčiarskom Davose sa zúčastnili lídri...

Slovenská polícia zachytila HROZBU: Anonym plánuje masovú vraždu!

Slovenská polícia zverejnila na sociálnej sieti šokujúcu správu. Anonym...

Nečakaný krok susednej krajiny: Vyhlásila stav vojnovej hrozby!

Ruská invázia na Ukrajinu sa oficiálne začala 24. februára...