Štefan rozštvrtil svoju ženu: Desivá výpoveď jeho ohavných skutkov!

Dátum:

Čoskoro to bude mesiac, čo celým Slovenskom otriasla beštiálna vražda, ktorej sa dopustil Štefan na vlastnej manželke. Je zarážajúce, čo dokázal spraviť žene, ktorú miloval, a taktiež bola matkou jeho maloletej dcérky. V týchto dňoch sa na verejnosť dostali detaily jeho besnenia.

Muž nahlásil 13. marca nezvestnosť svojej manželky Agáty, ktorú mal naposledy vidieť pri odchode do práce vo Vlkanovej. Z pátrania po 39-ročnej nezvestnej žene z Budče sa však náhle stalo vyšetrovanie brutálnej vraždy. Páchateľom sa stal jej vlastný manžel, ktorý sa už nachádza vo väzbe.

Redakcia zregionu.sk disponuje uznesením, v ktorom sú popísané detaily vraždy a následna likvidácia Agátinych pozostatkov. Štefan vypovedal, že 10. marca vo večerných hodinách došlo medzi ním a jeho ženou k veľkej hádke, pri ktorej do seba vzájomne strčili. On si odrel pravé stehno, čo potvrdila aj chrasta, a matka 7-ročného dievčatka spadla na chrbát. V tom momente využil svoju šancu, chytil ju oboma rukami pod krk a zadusil ju.

Telo zavraždenej manželky následne odtiahol do kúpeľne. „Priniesol fóliu a telo manželky začal rezať. Katrenič si na porciovanie bezvládneho tela svojej ženy údajne najprv zobral kuchynský nôž, ten mu však nestačil, a tak mal siahnuť po elektrickej píle,“ uvádzajú vyšetrovatelia v spise. Po krvavom besnení časti tela naložil do troch 10-litrových vedier a schoval ich v garáži.

Páchateľ sa na druhý deň tváril akoby sa nič nestalo a pokojne odišiel do práce. V poobedňajších hodinách sa vrátil domov, naložil vedrá do auta a vydal sa na cestu do Ružomberka pre svoju dcérku. ,,Cestou sa zastavil na Čertovici, kde v tme vyhodil do nejakých kríkov nožík. Na jednom z odpočívadiel na Čertovici rozhodil časti tela z jedného vedra,“ uviedol vo svojej výpovedi, a zároveň priznal, že obsah ďalších dvoch vedier vyhodil na odpočívadle pred obcou Hybe. Nádob sa zbavil v kontajneri v Kežmarku.

Auto následne odstavil na ulici vo Zvolene, kde mal bývať manželkin milenec. Práve nevera a klamstvá Agáty mali byť motívom vraždy. Údajne chcela svojho partnera v skorej budúcnosti opustiť. Vrahovi hrozí trest odňatia slobody na 20 až 25 rokov, pričom v hre je aj trest odňatia slobody na doživotie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: zregionu.sk, banskabystrica.zoznam.sk  |  Foto: FB/Agáta K.

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Minister školstva oznámil žiakom novinku: Tieto prázdniny sa RUŠIA!

Ministerstvo školstva pred pár týždňami prišlo s návrhom, ktorý...

Boris Valábik má toho dosť: Oficiálne končí na…!

Boris Valábik v roku 2017 oficiálne ukončil aktívnu hokejovú...

POLÍCIA zadržala známeho slovenského rapera: V aute mal mať…!

Nedávno zadržala polícia slovenského rapera Karla, ktorý mal pri...

Plačková má smolu: Na letisku ju opäť odchytila POLÍCIA!

Zuzana Plačková si len pred pár dňami mohla spolu...