Herec Števo Martinovič je známy svojim dokonalým zmyslom pre humor. Jeho sledovatelia na Instagrame to dobre vedia a nesklamal ich ani tentoraz. Do parády si totiž zobral najnovšiu fotku Kataríny Knechtovej v plavkách a svoj obdiv voči jej postave vyjadril, takpovediac, po svojom.

 

Jej čiernobiely záber totiž vylepšil pridaním svojej maličkosti vo photoshope. Zapózoval v rovnakej polohe pri okraji bazéna s pohárom v ruke a k fotke pridal popis: „Dnes som to dal na moju obľúbenú Katarínu Knechtovú.“ Nezabudol ani na hashtag #najdi5rozdielov, čoho sa fanúšikovia okamžite chytili.

Komentáre, ktoré začali prichádzať zneli aj takto: „Nevidím žiadny rozdiel,“ alebo „Katka má čo robiť aby ťa dorástla…myslím ochlpenie. Ale inak ste ako odraz v zrkadle,“ zažartovali fanúšikovia na účet komika. Napriek tomu, že Štefan nemá problém svojimi vtipmi na sociálnych sieťach dokonca inzultovať známe tváre, z príspevku je jasné, že slovenskej speváčke vyjadril kompliment, ktorý si za výstavnú postavičku určite zaslúži.

Števov výtvor nájdete >>>TU<<<

stevo martinovic katka knechtova

knechtova martinovic v plavkach

Zdroj|Foto: Instagram