Stopka kvôli Covidu: Táto kráska si v nedeľu v Let’s Dance nezatancuje!

Dátum:

Tanečná šou Let’s Dance žne medzi divákmi mimoriadny úspech, pričom jedným z miláčikov publika sa stal moderátor Michal Kovačič. Temperamentná tvár TV Markíza, ktorá má pod palcom ostrú politickú reláciu Na telo, síce nepredvádza na parkete oslnivé výkony, avšak jeho snaha a chuť zlepšovať sa očarila množstvo televíznych divákov.

Kým Ján Koleník má vášeň pre tancovanie doslova v krvi, pre moderátora Michala Kovačiča ide o celkom novú disciplínu. 39-ročná hviezda Markízy sa v šou Let’s Dance drží zubami nechtami, pričom veľkú zásluhu na jeho napredovaní má predovšetkým sympatická brunetka Simona Brecíková. Ako však uvádza denník Nový Čas, tá sa v piatom kole obľúbenej relácie neobjaví!

„Tento týždeň som, bohužiaľ, K.O., keďže som vyšla pozitívna na Covid a som presvedčená, že v takýchto situáciách je prvoradé chrániť zdravie – nielen to moje, ale hlavne všetkých naokolo,“ povedala pre čas.sk Simona. Aj keď ju nepríjemná situácia mimoriadne mrzí, Markíza zaobstarala na nasledujúcu nedeľu pre Michala adekvátnu náhradu, ktorou je tanečnica Vanesa Indrová.

Tá sa v predchádzajúcich epizódach šou objavila po boku komika Fera Jokea, pričom pár vypadol v druhom oficiálnom vyraďovaní. „Na jednej strane ma to, samozrejme, mrzí, na druhej strane je Vaneska naozaj skvelý záskok a Simonka nás s čajom v ruke kontroluje cez videohovory,“ povedal Kovačič, ktoré testy na koronavírus boli doposiaľ negatívne.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk | Foto: Markiza, IG/letsdance.markiza, simonccina

Dora
Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Odhodila zábrany: Vo vysokom štádiu tehotenstva sa ukázala celkom NAHÁ!

Podnikateľka a influencerka Zuzana Strausz Plačková potvrdila vo februári...

Tvrdá rana pre Matoviča: Táto strana ho prestala podporovať!

Pred parlamentnými voľbami 2020 spolu plánovali vytvoriť novú vládu,...

Filmový svet v slzách: Známy herec ZOMREL náhle počas natáčania!

Filmový svet skončil v slzách po náhlej a nečakanej...

Slovenská speváčka a herečka (40) ŠOKUJE: Utajila tehotenstvo aj pôrod!

Známa slovenská speváčka a herečka, ktorú fanúšikovia obľubujú najmä...