Manželka známeho a úspešného českého speváka priznala, že mala počas tehotenstva s prostredným synčekom poriadny strach. Lekári totiž objavili v hlavičke bábätka cystu, pričom mohlo ísť aj o nádor.

Úspešný český spevák Tomáš Klus (33) má okrem veľkej kariéry doma aj krásnu 5-člennú rodinku. Jeho manželka Tamara (31) mu porodila tri nádherné detičky. Sympaťáčka ale v podcaste Nastav dUŠI prezradila, že mala počas tehotenstva s prostredným Alfrédom poriadny strach.

Lekári mu totiž v 20. týždni našli v hlavičke nebezpečný nález: “V dvadsiatom týždni mu našli cystu v hlave. Bola som na ultrazvuku a tam mi povedali, že ju má v zadnej časti lebky a že to môže byť čokoľvek, takže mi neodporúčajú nikam jazdiť,“ prezradila so slovami, že sa mohlo pokojne jednať aj o rakovinu.

Doktori sa chystali urobiť maličkému v čase, keď bude mať 2 týždne, CT hlavy, pričom ho mali uspať. S tým však Tamara nesúhlasila a napokon odišla k inému lekárovi, aby spravil drobcovi ultrazvuk: “No a on v tej hlave nič nemal,” spomína na šťastný koniec a odkazuje všetkým mamičkám, aby sa v dôležitých veciach nerozhodovali len na základe odporúčania jedného lekára.

Zdroj: Anchor.fm │ Foto: Instagram/tamara_klusova