Ubehlo len pár hodín odkedy sa zverejnili konečné výsledky prezidentských volieb v Amerike. Aj napriek priebežným prognózam, kedy Hillary Clinton viedla, víťazom sa stal jej mužský oponent. Svetové celebrity, ktoré boli na jej strane a fandili jej, to jednoducho nevedia rozdýchať. Aké boli ich reakcie?

[sociallocker]Ľudia sa pomaly pripravovali na to, že prvýkrát v histórii Spojených štátov amerických zasadne do kresla odhodlaná žena s ľudským prístupom. Pre niektorých žiaľbohu, pre iných chvaľabohu, no novým prezidentom sa stal Donald Trump. Verejne známe osobnosti zo svetového šoubiznisu s touto voľbou nesúhlasia a svoj názor aj verejne vyjadrili prostredníctvom sociálnych sietí. Niektoré boli plné strachu, hnevu, smútku či dokonca aj zhrozenia, že 45. prezidentom sa stane miliardár Donald Trump.

Herec Cheyenne Jackson z úspešného seriálu “American Horror Story” zhrnul svoj postoj jednoduchou a veľavravnou vetou. Speváčka Cher vo svojom vyjadrení označila novozvolenú hlavu Ameriky ikonkou toalety. Keegan Allen s Colbie Caillat cítia obrovský smútok a krásna Demi Lovato sa modlí za sestrinu budúcnosť. Aj takéto i iné statusy svetové hviezdy zazdieľali na svojich osobných účtoch.

https://twitter.com/cheyennejackson/status/796230725800296448

https://twitter.com/KeeganAllen/status/796257620059267072

Foto: Instagram, Twitter | Zdroj: Twitter
[/sociallocker]