Strana Za ľudí veľmi rada vyhlasuje, že je transparentná, vďaka čomu sa na známom pracovnom portáli objavila zaujímavá ponuka. Slováci tak môžu byť súčasťou politického subjektu a zapojiť sa do jej pracovných aktivít.

Pred pár dňami bol zverejnený inzerát s pracovnou ponukou priamo z dielne strany Za ľudí. Koaličná strana totiž hľadá nového člena svojho komunikačného tímu, pričom občanov láka na plat vo výške tisíc eur mesačne, kreatívnu prácu a živé prostredie.

Náplňou práce je tvorba online kampaní, pripravovanie oficiálnych stanovísk a odpovedí pre novinárov. „Ak sa už nikdy nechcete nudiť, pracovať v mimoriadne živom, zaujímavom a dynamickom prostredí, naučiť sa mnoho nového, spoznať zaujímavých ľudí, ale i tvrdo pracovať, hláste sa!“ uvádza sa v inzeráte.

Od nových zamestnancov sa vyžaduje lojálnosť a stabilita. Pozícia má byť vhodná aj pre absolventa, no zároveň strana vyžaduje dva roky praxe. Kontaktnou osobou je Margaréta Cehláriková, o ktorej sa hovorí ako o pravej ruke vicepremiérky Veroniky Remišovej.

Inzerát strany Za ľudí nájdete >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: profesia.sk  |  Foto: FB/Veronika Remišová, Za ľudí