Satirická stránka Zomri sa na dennej báze vyjadruje k aktuálnemu politickému a spoločenskému dianiu. Na profile, ktorý sleduje vyše 340-tisíc fanúšikov, pridávajú administrátori množstvo statusov či humorných obrázkov a meme. Najnovšie poslali priamy odkaz našej hlave štátu.

Satirická stránka s názvom Zomri má medzi Slovákmi množstvo fanúšikov a obľube sa teší najmä vďaka politicky ladeným statusom či fotkám s humorným podtextom. Prednedávnom oslávila prezidentka SR svoje 49. narodeniny, pričom sa na sociálnej sieti pochválila nádhernou a obrovskou kyticou kvetov.

Práve tento okamih si stránka nenechala ujsť a našej hlave štátu zablahoželala krátkou vetou: “Ježiš, Zuzi, všetko najlepšie k narodeninám!” za čo si vyslúžila 12-tisíc nadšených lajkov. Vzápätí ale prišla nečakaná odpoveď od samotnej prezidentky. Zuzana Čaputová, ktorá prehovorila o prekonaní Covidu, totiž adminom slušne poďakovala: “Jejda, dík, skoro som vám zabudla odpísať,” odvetila a získala od fanúšikov 10-tisíc lajkov. Na satirickej stránke pritom možno bežne zahliadnuť uštipačné komentáre známych politikov prevažne z koaličného spektra.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: FB/Zomri │ Foto: FB/Zuzana Čaputová