Svetovými médiami otriasla nečakaná smrť veľkej hudobnej hviezdy. Po strašnej autohavárii oznámila jeho manželka zdrvujúcu správu, pričom nad jeho stratou smútia všetky zvučné mená.

Svetové médiá sú otrasené z nečakane smutnej správy. Slávny americký skladateľ najväčších hudobných hitov LaShawn Daniels zomrel vo veku 41 rokov. Človek, ktorý stál za zrodom slávnych piesní najväčších hviezd hudobného priemyslu, mal strašnú autonehodu v štáte Južná Karolína a zraneniam na mieste podľahol.

Podľa informácií amerického BBC o smrti informovala jeho manželka April dojímavými slovami. „S hlbokým zármutkom oznamujeme úmrtie nášho milovaného manžela, otca, člena rodiny a priateľa Lashawn Danielsa, ktorý sa stal obeťou smrteľnej autonehody v Južnej Karolíne. Producent, skladateľ a víťaz Grammy Daniels bol muž obrovskej viery a bol oporou našej rodiny. Chceli by sme vyjadriť našu úprimnú vďaku za prejavy lásky a sympatie,“ uviedla.

Daniels získal ocenenie Grammy v kategórii najlepšia R&B skladba v roku 2000, pričom má ako skladateľ na konte najväčšie hity speváckych legiend ako „Say My Name“ pre Destiny´s Child, „Telephone“ pre Lady Gaga, „It’s Not Right but It’s Okay“ pre Whitney Houston, „You Rock My World“ pre Michaela Jacksona, „If You Had My Love“ pre Jennifer Lopez či „Holler“ pre Spice Girls. Česť jeho pamiatke.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: bbc.com │ Foto: Twitter