V pondelok podvečer malo dôjsť v Spišskom Bystrom v okrese Poprad k hroznej autonehode. Pod kolesami vozidla skončila len 7-ročná Klaudia, ktorá prebiehala cez cestu. S ťažkými zraneniami bola hospitalizovaná v popradskej nemocnici, kde sa bude liečiť niekoľko týždňov.

Pondelkový deň v Spišskom Bystrom skončil takmer tragédiou. Ako informuje portál Noviny, v popradskom okrese bývajú v obci obyvatelia osady, ktorí často prechádzajú cez cestu, aby si v neďalekom potoku nabrali vodu. Súčasťou skupín sú aj malé deti. Len 7-ročná Klaudia sa z neznámych príčin rozbehla na cestu vo chvíli, keď tadiaľ prechádzalo vozidlo. Dieťa skončilo pod kolesami a zranené.

Následne bolo s ťažkými zraneniami prevezené do popradskej nemocnice, kde sa bude zotavovať dlhší čas, pričom celková doba liečby sa odhaduje na približne 8 týždňov. Vodička vozidla ostala na mieste nehody, no bála sa vystúpiť von. Dievčatku tak pomáhali záchranári, pričom celý incident vyšetruje polícia. Pri nedávnej nehode prišiel o život len 18-ročný futbalista Adrián, ktorý prešiel do protismeru.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: noviny.sk │ Foto: Televízia JOJ