Bývalý partner Dary Rolins prežíva mimoriadne ťažké obdobie. Český herec Petr Vlasák (46) sa musí popasovať s rakovinou už po tretíkrát. Jeho zdravotný stav je momentálne vážny, pričom si od lekárov vypočul tvrdé slová.

Bývalý priateľ Dary Rolins momentálne prežíva mimoriadne ťažké obdobie. S rakovinovým ochorením sa musí Petr Vlasák popasovať už po tretíkrát. Slová lekárov ohľadom jeho aktuálneho zdravotného stavu ale nie sú priveľmi optimistické.

Kým v minulosti sa mu podarilo nad chorobou zvíťaziť, teraz Petra s nádorom v hlave zaskočila smutná správa. Pred pár dňami sa totiž chystal podstúpiť zákrok, ktorý by mu mohol pomôcť rakovinu zdolať: “Ráno idem na ožarovanie gama nožom! Dúfam, že to konečne zaberie a tú zákernú sviňu rakovinu zničí a zabije,” tešil sa ešte v utorok. Po CT vyšetrení sú ale jeho výhliadky o čosi horšie.

Na svojom profile na sociálnej sieti totiž zverejnil fotografiu z nemocnice, ku ktorej pripojil aj smutné slová: “Tak zmena! Už som šiel na zákrok a po rannej rezonancii sa ukázalo: veľké riziko ochrnutia. A akcia sa zatiaľ odkladá,” napísal šokujúce slová. Napriek tomu mu však želáme veľa síl v boji s chorobou, v ktorej sú mu oporou aj známi priatelia, ako Simona Krainová, s ktorou oslávil jej narodeniny.

Darin EX Vlasák bojuje opäť s rakovinou, po operácii by mu ale hrozilo ochrnutie…
Narodeniny kamarátky Simony Krainovej oslávil spolu s ďalším Dariným ex, Sagvanom Tofim
Zdroj: Facebook │ Foto: Facebook, Instagram