Nevysvetliteľnú tragédiu sa podarilo polícii odhaliť len pred niekoľkými dňami. Muž zavraždil svoju manželku aj štyri detičky. Ešte šokujúcejšie je, že ich telá ukrýval niekoľko týždňov a následne ich preniesol do iného mesta.

Strašná tragédia sa odohrala na americkej Floride pred niekoľkými týždňami. Muž menom Michael Jones Jr. z neznámych príčin zavraždil svoju manželku a spolu s ňou aj ich štyri spoločné deti. O život tak prišla žena Casei, ročná Aiyana, 2-ročný Mercalli Jones, 5-ročný Preston a 10-ročná Cameron Bowers.

Po ohavnom zločine manžel a otec detí skladoval ich telá, kým sa rozhodol premiestniť ich za hranice štátu Georgia. Polícii sa podľa informácii denníka Mirror v uplynulú nedeľu podarilo nájsť telo manželky Casei a o niekoľko hodín na to našli aj telá detí.

Obete boli nezvestné približne šesť týždňov a mama ženy Nikki vyslovila pred nájdením desivé slová. „Nikdy som nebola taká vystrašená. Nevedia, kde je. Prišli do domu a ona zmizla, dom je prázdny,“ povedala pred časom. Jej obavy sa napokon naplnili. Polícia plánuje voči Jonesovi vzniesť viaceré obvinenia a za mrežami si zrejme posedí poriadne dlho. Detaily incidentu nateraz neboli zverejnené.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: mirror.co.uk │ Foto: Twitter, YouTube/WKMG News 6 ClickOrlando