Hrozná tragédia sa odohrala pred pár dňami počas nevinného výletu mladej rodinky. Mama 2-ročného dievčatka oslavovala svoje 21. narodeniny, keď došlo v aute k nehode. V okne ju udusila vlastná dcérka.

K hroznej tragédii došlo len pred pár dňami v bieloruskom meste Žabinka. Mladá rodinka išla oslavovať 21. narodeniny mamičky a vybrali sa na výlet na chatu k priateľom. Keď dorazili na miesto, mladá Julia chcela vybrať svoju 2-ročnú dcérku z auta, no v tom došlo k nečakanému incidentu.

Pritom, ako sa cez okno BMW E34 nakláňala k dieťaťu, podarilo sa dievčatku stlačiť automatické zatváranie okien. Okno tak okamžite žene privrelo krk a následne sa začala dusiť. Keď ju objavil manžel Artur, visela už v bezvedomí. Muž rýchlo okno rozbil a privolal záchranku.

Do nemocnice prijali Juliu podľa informácii britského DailyMail v kritickom stave a potom, čo utrpela asfyxiu, pri ktorej sa jej poškodil mozog, o osem dní neskôr zomrela. Za sebou tak zanechala milujúceho muža a dve polosiroty, Margaritu a Adriannu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: dailymail.co.uk │ Foto: YouTube/BreakingNews Channel, Twitter