Médiami sa začala šíriť šokujúca správa o vážnej nehode známej modelky, ktorá sa iba pár hodín pred tým zabávala na luxusnom večierku.  Aj keď si mnohí fanúšikovia mysleli, že incident spôsobil alkohol či drogy, nie je to tak. Prípad je tak nateraz veľkou záhadou.

Krásna modelka Ksenia Puntus patrí k hviezdam v modelingovom svete. Dokonca pózovala pre uznávané magazíny Vogue či Tatler. Na verejnosti sršala dobrou náladou a vždy mala úsmev na tvári. O to viac je šokujúca správa, ktorá obletela svet. 21-ročná žena vypadla z 3. poschodia apartmánu jej priateľa.

Kseniu našiel v kríkoch pracovník, ktorý má na starosti údržbu chodníkov a ciest. Modelka bola iba v spodnej bielizni, pričom vonku v mínusových teplotách strávila niekoľko hodín. Ruska utrpela vážne zranenia hlavy a hrudníka, pričom mala aj aj zlomené rebrá, nohy i panvu. Momentálne bojuje o život v nemocnici.

Polícia vypočula aj jej priateľa Andreja, ktorý počas incidentu spal. Našli ho nič netušiaceho v byte a mužom zákona povedal, že kráska je zrejme len na toalete. Do prípadu sa zapojili vyšetrovatelia aj kriminálny tím.

Zdroj: nypost.com  |  Foto: Twitter, Instagram/K_ksusha