Otrasné video, ktoré sa dostalo na internet po celom svete, vzniklo pred časom v indickom meste Kalaburagi. Zachytáva len 22-ročného mladíka, ktorý nevie plávať a zjavne sa topí. Jeho kamaráti sa ale namiesto pomoci len smejú a všetko natáčajú na mobil.

Internet na celom svete obehlo desivé video pochádzajúce z indického mesta Kalaburagi. Zachytáva len 22-ročného mladíka, ktorý sa rozhodol ísť osviežiť do rybníka. Keďže ale nevie dobre plávať, po chvíli začne zametať rukami a evidentne sa topí.

Hoci prosí svojich kamarátov, ktorí stoja na brehu, o pomoc, tí namiesto záchrany robia niečo neuveriteľné. Chlapci sa s mobilom v ruke na topiacom mladíkovi smejú a všetko si nahrávajú.

Po chvíli zmizne chlapec pod vodnou hladinou, pričom sa ho už nepodarilo zachrániť. Podľa informácií webu The Times of India sa už prípadom zaoberá polícia a kamaráti sú aktuálne podozriví z neposkytnutia pomoci. Ani na Slovensku pritom nie sú zriedkavé prípady, kedy si ľudia namiesto pomoci natáčajú na mobil dopravné nehody či iné situácie, do ktorých sa obete dostanú.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: indiatimes.com │ Foto: YouTube/Tv9 Kannada, Pixabay