Svet obletelo strašné video, ktoré zachytáva módnu prehliadku počas týždňa módy v Sao Paule. Mladý model, ktorý kráča po móle, odrazu skolabuje a ostane nehybne ležať na zemi. Lekári predpokladajú, čo mohlo byť za jeho náhlou smrťou.

Verejnosťou otriaslo strašné video, ktoré zachytáva módnu prehliadku v Brazílii. Počas týždňa módy v Sao Paule predvádzali modely a modelky na móle a nič nenasvedčovalo tomu, že sa o chvíľu udeje hrozná tragédia. Tales Soares († 26) vystúpil na mólo ako zvyčajne, no keď urobil na konci otočku, spadol tvárou rovno na zem.

Hoci sa niektorí domnievali, že ide o súčasť choreografie, po pár sekundách všetkým došlo, že mladík skolaboval. Záchranári ho okamžite previezli do nemocnice, no tam už len skonštatovali smrť. Tales mal mať podľa svedkov pred smrťou na perách bielu penu.

Lekári sa podľa denníka TheSun domnievajú, že mohol trpieť vrodenou vadou, ktorú mu nik nediagnostikoval. Jeho sestra uviedla, že Tales bol zdravý, nemal epilepsiu a pravidelne chodieval na zdravotné prehliadky. Rovnako agentúra nemala tušenia, že model by mal mať akékoľvek problémy. Ešte pred začatím módnej prehliadky zavolal rodine cez videohovor a aj vtedy pôsobil zdravo a spokojne. Viac svetla tak vnesie do jeho záhadnej smrti až nariadená pitva.

Zdroj: thesun.co.uk │ Foto: Twitter, YouTube