K hroznej tragédií počas silvestrovských osláv došlo v Thajsku. Muž z Británie tu oslavoval so svojou thajskou snúbenicou príchod Nového roka, keď mu priamo pri tvári vybuchla svetlica.

Hrozný incident sa odohral v thajskom party rezorte Pattaya pri oslave Silvestra 31. decembra večer. Gary McLaren (†50) z Británie tu oslavoval príchod Nového roka spolu so svojou snúbenicou Jasminou, keď došlo podľa informácií DailyMail k tragédií.

Gary sa pokúšal na ulici odpáliť svetlicu, čo sa mu podarilo až na druhý pokus. Muž však včas neodstúpil od ohňostroja, ktorý mu vybuchol priamo pri tvári. Privolaná záchranka ho našla ležať v kaluži krvi a na mieste musela skonštatovať smrť.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zronená snúbenica ostala zúfalo ležať vedľa zakrytého tela Garyho a odmietala odísť. „To je náš spoločný záber, zlatko, budeš navždy v mojom srdci, miláčik. RIP, Gary McLaren,“ napísala na sociálnej sieti. Dojemný odkaz mu zanechal aj kamarát, ktorý ho považoval za svojho brata. Telo Garyho sa podrobí nariadenej pitve a následne bude prevezené do Británie. Video má slúžiť ako varovanie pred nebezpečným odpaľovaním svetlíc.

Hrozné video muža, ktorého zabila svetlica, si pozriete >>> TU <<<

Zdroj: dailymail.co.uk │ Foto: YouTube/Thailand Police Story, Twitter