Na bratislavskom sídlisku Dúbravka sa v sobotu strieľalo. Žena sa mala podľa dostupných informácii pohádať so svojím mužom. Výmena názorov skončila tragédiou, keď vytiahla zbraň, ktorú napokon namierila proti sebe.

Na bratislavskom sídlisku Dúbravka bolo v sobotu poriadne rušno, keď sa odrazu ozvala streľba. Žena sa podľa dostupných informácií televízie JOJ pohádala so svojím mužom, s ktorým sa po výmene názorov rozišli.

Koniec partnerského vzťahu však zrejme neuniesla a odrazu vytiahla zbraň, ktorú namierila proti sebe. Zúfalá žena tak ukončila svoj život a podľa hovorkyne operačného strediska záchranárov Aleny Krčovej jej už nebolo pomoci. „Žena utrpela fatálne poranenie, ktorému na mieste podľahla, a záchranári jej už nedokázali pomôcť. Lekár musel konštatovať smrť,“ uviedla.

Prípad aktuálne rieši polícia, ktorá nariadila pitvu a ďalšie súvisiace procesné úkony. Vyšetrovateľ rovnako začal trestné stíhanie vo veci trestného činu usmrtenia. Vzhľadom na prebiehajúce vyšetrovanie nie sú známe žiadne ďalšie bližšie informácie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: noviny.sk │ Foto: Facebook/Polícia SR