Streľba na škole už nie je len výsadou Ameriky! Polícia a záchranka dnes musela zasahovať na východe Slovenska, keď chlapec namieril zbraň na svojho spolužiaka a následne vystrelil!

Na základnej škole na východe Slovenska sa dnes odohrala dráma ako zo zlého amerického filmu. Kým doposiaľ sme podobné správy čítali len zo zahraničia, zdá sa, že tento „trend“ už prenikol aj do našich končín. Na základnej škole v Spišskej Novej Vsi sa strieľalo.

Jeden zo žiakov vystrelil na svojho 13-ročného spolužiaka, ktorý bol po zranení hlavy ošetrený a prevezený do nemocnice. Hovorkyňa KR PZ v Nitre Renáta Čuháková otrasný incident potvrdila

Rozsah zranení v tejto chvíli nie je známy, zranený je však mimo ohrozenia života,“ dodáva so slovami, že polícia momentálne udalosť dokumentuje a vykonáva potrebné úkony. Zároveň začala trestné stíhanie pre trestný čin ublíženia na zdraví. Stanovisko polície hovorí o úraze na streleckom krúžku, no okolnosti, za akých chlapec namieril zbraň na spolužiaka, sú zatiaľ nejasné.
Zdroj: Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Nitre │ Foto: Pixabay