STREĽBA na ulici v Košiciach: Policajti zasahovali vedľa bytoviek!

Dátum:

Piatkový podvečer sa zmenil na poriadnu drámu na Fábryho ulici na košickom sídlisku Dargovských hrdinov. Vydesení svedkovia uviedli, že ulicou sa malo ozvať približne deväť výstrelov neďaleko bytoviek. Polícia objasnila, čo sa to v Košiciach dialo.

V piatok večer sa na košickom sídlisku Dargovských hrdinov strhla poriadna dráma. Podľa informácií Korzáru bolo na Fábryho ulici počuť streľbu. Svedkovia uvádzajú, že začuli približne deväť výstrelov. Jeden z nich dodal, že na mieste zasahovali aj plicajti, ktorí svojimi vozidlami zablokovali strieborné auto na parkovisku. „Policajti potom vystúpili a začala sa streľba,“ uviedol jeden svedok. Policajti mali následne jedného muža vytiahnuť z auta nasilu a odpor mal klásť ešte aj na zemi. Vo vozidle sa mali údajne nachádzať aj ďalší dvaja muži.

Košická polícia napokon potvrdila, že zásah mal súvislosť s drogovou trestnou činnosťou. „Nateraz môžem potvrdiť, že počas vykonávania služobného zákroku, zameraného na zadržanie páchateľov drogovej trestnej činnosti, boli použité donucovacie prostriedky – varovný výstrel, a to z dôvodu neuposlúchnutia výzvy policajtov, následného útoku vozidlom smerujúceho na zakročujúcich policajtov a pokusu o únik z miesta činu,“ uviedla policajná hovorkyňa Lenka Ivanová so slovami, že poskytnutie bližších informácií nie je nateraz možné z dôvodu prebiehajúceho vyšetrovania.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: kosice.korzar.sme.sk │ Foto: FB/FURCA 04022

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Minister školstva oznámil žiakom novinku: Tieto prázdniny sa RUŠIA!

Ministerstvo školstva pred pár týždňami prišlo s návrhom, ktorý...

Boris Valábik má toho dosť: Oficiálne končí na…!

Boris Valábik v roku 2017 oficiálne ukončil aktívnu hokejovú...

POLÍCIA zadržala známeho slovenského rapera: V aute mal mať…!

Nedávno zadržala polícia slovenského rapera Karla, ktorý mal pri...

Plačková má smolu: Na letisku ju opäť odchytila POLÍCIA!

Zuzana Plačková si len pred pár dňami mohla spolu...