Vo štvrtok došlo počas halloweenskej oslavy k hroznému incidentu. 15-ročný chlapec z Chicaga vystrelil niekoľkokrát na ulici plnej detí. Guľka zasiahla aj 7-ročné dievčatko, ktoré teraz bojuje v nemocnici o život.

Vo štvrtok došlo počas halloweenskej oslavy v americkom Chicagu k hroznému incidentu. Na ulici sa v tom čase nachádzalo veľké množstvo detí, ktoré zbierali sladkosti od náhodných ľudí a zastavovali sa aj v miestnych obchodíkoch. 15-ročný chlapec so zbraňou v ruke odrazu 7-krát vystrelil, čím spustil v dave paniku.

Šokujúce je, že sa výstrelmi pokúšal podľa slov polície usmrtiť člena susedného gangu. Pri jeho útoku bol zranený 31-ročný muž, no aj 7-ročné dievčatko v kostýme myšky Minnie, ktoré zasiahol do krku a hrude. Nevinné dieťa teraz bojuje v nemocnici o život, kde absolvovalo zákrok, po ktorom sa bude zotavovať niekoľko dní.

Polícia podľa informácií Abc7Chicago chlapca zatkla a obvinila z pokusu o zabitie, pričom ide o jeho prvý delikt: „Streľba je trestuhodná a páchatelia sú v našom meste neželaní. Som znechutený, no odhodlaný urobiť všetko pre to, aby sme našli všetkých účastníkov prestrelky, počas ktorej oslavovali deti Halloween,“ uviedla.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: abc7chicago.com │ Foto: YouTube/CBS Evening News