Policajti Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave II do mesiaca objasnili prípad útoku na autobus MHD, ku ktorému došlo na križovatke ulíc Prievozská – Košická v Mestskej časti Bratislava – Ružinov začiatkom tohto roka.

Na základe dôsledne vykonanej operatívno-pátracej činnosti policajti stotožnili a vypátrali podozrivého muža a za účelom vykonania potrebných procesných úkonov ho v priebehu tohto týždňa eskortovali na príslušné policajné oddelenie.

Po zabezpečení dôkaznej situácie poverený príslušník Policajného zboru vzniesol obvinenie z prečinu výtržníctva v súbehu s prečinom poškodzovania cudzej veci 31-ročnému Tomášovi M. z Bratislavy.

Vykonaným vyšetrovaním bolo preukázané, že obvinený mal dňa 07. januára v poludňajších hodinách z miesta spolujazdca v aute 1x vystreliť z airsoftovej zbrane na autobus MHD. V prípade preukázania viny hrozí obvinenému v súlade s Trestným zákonom trest odňatia slobody na 6 mesiacov až na 3 roky.

Zdroj: Polícia

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Zara
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)