Tragédia, ku ktorej došlo na Zámockej ulici pred klubom Tepláreň, si vyžiadala dve nevinné obete a postrelenú čašníčku. Chladnokrvná vražda postupne odhaľuje šokujúce informácie o strelcovi a najnovšie boli zverejnené kamerové záznamy z osudného večera.

Konanie 19-ročného Juraja ukázalo čistú nenávisť voči LGBT komunite, pričom jej členovia sa radi schádzali práve v bare Tepláreň v bratislavskom Starom Meste. Podľa vyšetrovania polície sa mladík na chladnokrvnú vraždu pripravoval už od roku 2019.

Vyšetrovateľom určite veľmi pomohli kamery, ktoré sú nainštalované na uliciach. Záznam z jednej z nich potvrdil, že vrah trpezlivo čakal pri podniku niekoľko minút. Následne začal strieľať na Matúša a Juraja, ktorí sedeli vonku a popíjali limonádu. Zo šokujúceho videa je zrejmé, že sa pokúsili o útek, no zbraň s laserovým zameriavačom ich niekoľkokrát zasiahla.

Padnúť malo osem až desať výstrelov a gymnazista po streľbe okamžite utiekol z miesta činu. Zamieril si to domov, kde sa mal pohádať s rodičmi, a dokonca napísal list na rozlúčku. Vymenil si zbrane a z bytu odišiel. Nie je známe, či rodičia tušili, čo sa stalo, no políciu nevolali. Jeho telo napokon našli muži zákona nasledujúci deň v kríkoch.

Kamerový záznam si môžete pozrieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk  |  Foto: Twitter/NTMA0315, FB/Polícia SR