Jasmina Alagič a Patrik „Rytmus“ Vrbovský sa v piatok stali šťastnými rodičmi maličkého Sanela. Pred narodením prvého spoločného synčeka ale prežívala dvojica stresujúce minúty. Pozrite si doposiaľ nezverejnené video.

Jasmina a Rytmus sa len pred niekoľkými dňami dočkali svojho vytúženého synčeka. Moderátorka priviedla v piatok na svet maličkého Sanela a dvojica odvtedy zverejnila niekoľko intímnych záberov so svojím pokladom v náručí.

Málokto sa však na sociálnej sieti podelí s fanúšikmi aj o stresujúce zábery spred pôrodu, kedy sa dá atmosféra doslova krájať. Patrik však urobil výnimku a ukázal video, v ktorom minútu pred Jasmininým pôrodom otvorene priznáva, že mu ide vyskočiť srdce z hrude.

Je, samozrejme, prirodzené, že rodičia okrem obrovskej radosti pociťujú v týchto chvíľach aj rešpekt či strach. V prípade známej šoubizovej rodinky ale všetko dobre dopadlo, hoci pôrod sprevádzal aj drobný incident. Rytmus totiž zabudol na parkovisku pred luxusnou súkromnou klinikou zatvoriť kufor na svojom aute, na čo ho upozornil personál. Po pôrode si na chvíľku odbehol a k Jasmine sa vrátil s romantickým darčekom pre svoju milovanú.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Instagram/rytmusking