Stretávka spolužiakov po desiatkach rokov je vždy príjemnou záležitosťou, kde sa ľudia veľmi radi pochvália svojou rodinou či prácou. Nedávne stretnutie kedysi dobrých kamarátov však dopadlo tragicky, pričom svedkovia drámy sú dodnes v absolútnom šoku.

Nečakaná streľba sa udiala v Thajsku, keď sa bývalí spolužiaci rozhodli, že sa stretnú po neuveriteľných 50 rokoch. Zraz absolventov prebiehal zo začiatku v pokoji a mnohí sa radovali, že sa opäť porozprávali s dávnymi priateľmi. Všetci sa spoločne navečerali a následne popíjali, kedy spomínali na staré dobre časy.

V jednom momente však Thanapat Anakesri vyzval svojho bývalého spolužiaka Suthata Kosayamata, aby sa mu ospravedlnil za to, že ho ako 16-ročného chlapca šikanoval. Ten to však odmietol s tvrdením, že si nič také nepamätá. 69-ročný muž následne vytiahol zbraň a opäť požiadal o ospravedlnenie, ktorého sa však nedočkal.

V návale hnevu tak vystrelil, pričom Suthata bol okamžite prevezený do nemocnice. Aj napriek snahe lekárov sa však postreleného muža nepodarilo zachrániť. Vo chvíli, keď nastal chaos a záchranári nakladali muža do sanitky, sa páchateľ rozhodol utiecť, pričom po ňom dodnes pátra polícia.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Vľavo je obeť a vrah je označený vpravo

Zdroj: metro.co.uk  |  Foto: YouTube, Pixabay