Legendárny hospodár, bez ktorého si reality šou Farma nevieme ani len predstaviť, sa pred pár mesiacmi rozhodol radikálne zmeniť svoj životný štýl, a predovšetkým túžil poriadne zatočiť s nadbytočnými kilogramami. V jubilejnej desiatej sérií však všetci očakávali Martina s poriadne veľkým bruchom, ktorý svižne vystúpi z traktora. Srdečný úsmev a traktor zostal, no bruško je dávno preč. Splnil totiž cieľ, ktorý si dal pri začiatku chudnutia!

Martin Bagar na najnovších záberoch dokazuje, že všetko sa dá, keď sa chce. Dodržuje totiž prísny jedálniček, ktorý mu zostavila farmárka Eva Zelníková, známa z deviatej série reality šou. Fantastické výsledky boli vidieť už po pár týždňoch.

Milovník zvierat totiž začal s počiatočnou váhou 129,6 kg. Hospodár, ktorý starostlivo dohliada na súčasných farmárov i celý statok, si dal za cieľ dostať sa pod 100 kilogramov. Vďaka zmene stravovania sa mu jeho sen splnil a ručička na váhe mu ukazuje 96 kg. V priebehu pár mesiacov tak schudol viac ako 33 kilogramov. Takéto úžasné čísla ho však motivujú pokračovať ďalej, a tak si zaumienil schudnúť ďalších 6 kg. Držíme palce!

Predtým

Teraz

Zdroj: Redakcia Hitky.sk  |  Foto: Facebook