Jožo Pročko a Vilo Rozboril patrili v minulosti medzi jednotky na televíznych obrazovkách. Boli dobrými kolegami, pričom obaja začínali v televízií Markíza, kde zotrvali dlhé roky. Ako to už však v živote býva, postupne sa odcudzili, keďže sa každý z nich začal venovať iným projektom. Nedávno však prišlo k stretnutiu po 10 rokoch, ktoré bolo plné spomienok a humoru.

Televízia Markíza si od začiatku vysielania nesmierne vážila dvoch obľúbených moderátorov, keďže práve vďaka nim mala fantastickú sledovanosť. Vilo Rozboril sa stal tvárou relácií Smiechoty, Cestoviny a Vilomeniny, ktoré bavili celé Slovensko. Jožo Pročko zase moderoval relácie Slávici na ulici, Nikdy nehovor nikdy či Je to možné?!, ktoré mali taktiež svoju stálu fanúšikovskú základňu.

Pred pár rokmi však prišlo k zlomu, keď sa obľúbený zabávač vytratil z televíznych obrazoviek a Rozboril dostal možnosť moderovať markizácku reláciu Modré z neba, dnes už známu na obrazovkách JOJ-ky pod názvom V Siedmom nebi. Z Vila sa stal rýchlosťou blesku ľudomil so sociálnym cítením. Vzťahy dvoch bývalých kolegov však zrejme neochladli, pričom si zo seba stále vedia vystreliť.

Nedávno sa známe tváre totiž stretli po 10 rokoch, pričom Jožo nešetril úprimnosťou. ,,..stretol človeka, ktorého si vážim, nielen preto, že schudol, ale hlavne preto, že… jeho nevykopli z televízie ako mňa, on nie je skrachovaný zabávač a rozdáva obrovskú radosť ľuďom. Ja by som chcel povedať, ďakujem Bohu za takýchto ľudí na Slovensku,“ povedal bývalý moderátor na adresu Rozborila.

Vilo na jeho slová ochotne zareagoval, pričom bol presvedčený, že Pročkové slová boli ironické. ,,Ja som sa s Jožom stretol teraz asi po 10 rokoch a je to také milé stretnutie. Jožo je totiž stále rovnaký *ebo,“ s rehotom povedal Rozboril. Následne to bývalá hviezda zaklincovala, keď Vila pobozkala na líce a vyhlásila: ,,Vždy bol teplý a ja tiež.“

https://streamable.com/trmut

Zdroj: Facebook/Jožo Pročko  |  Foto: Facebook/Jožo Pročko, YouTube  |  Video: streamable.com