Reality šou Farma 13 splnila svoj cieľ a nielen divákom, ale aj samotným súťažiacim priniesla nečakané. Kým vo finále prekvapila blondínka Stanka Klčová absolútne zmeneným výzorom a spevom, po vypnutí kamier neprestáva udivovať fanúšikov aj naďalej.

Markizácka šou Farma spoznala uplynulú sobotu v poradí trinásteho víťaza, ktorým sa stal Miroslav „Mesut“ Debnár. Ten sa o svoju výhru s finalistami deliť nemieni, pričom okrem peňazí si zo statku odniesol aj lásku. Tou je krásna barberka Natália Lopašovská, ktorá v reality šou neraz spomínala svojho expartnera Jozefa.

Kým dvojica ostala bok po boku aj po opustení farmy, Stanka síce zamotala hlavu viacerým mužom, no pár netvorí ani s jedným z nich. „Stana už pre mňa neexistuje! Nikdy v živote, fuj! Nech si ju zoberie psychiatria! Taká uvrešťaná žena mi určite nechýba,“ povedal na margo blondínky jej prvý televízny partner Miro Pajtáš. Trvalý vzťah si nemala vytvoriť ani s Dávidom Horákom, aj keď dvojica k sebe mala mimoriadne blízko v druhej polovici šou. „Sme dobrí kamaráti,“ uviedla Stanka neskôr.

Portál Pluska však len pred okamihom prišiel s nečakanou informáciou, že 24-ročná rodáčka z Čachtíc mala podľahnúť čaru úplne iného muža. Dokopy sa mala dať údajne s bývalám partnerom Natálie, s ktorým sa skontaktovali cez sociálnu sieť. Jozef Belan alias Jofre Barber má mať k Stanke blízko, pričom informáciu už započula aj jeho expriateľka.

„Ja som o tom tiež počula, že môj expriateľ sa zaplietol so Stankou. So Stankou som sa počas finále už stretla. No nič mi nenaznačila, ja som to neotvárala a čakám, kedy za mnou príde prvá. Videla som však náznaky, že s ním komunikuje, mobil nejako ľahko neskrývala, aby som si nič nevšimla. Mám to však z viacerých zdrojov potvrdené. Ja sa na tom iba smejem. No som zvedavá, čo mi na to Stanka povie, lebo sa po Farme chcela rozprávať,“ povedala Natália pre Plusku.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Pluska.sk | Foto: IG/iamsatanka, farma.markiza