Kika a Rado patrili na Farme k najkontroverznejším párom a Slovensko sa v otázke ich lásky rozdelilo na dve skupiny. Mesiac po ukončení farmárskej hry ale Popradčan prehovoril o ich vzťahu, hoci toto vyjadrenie nie je príliš srdečné.

Kristi Dali a Radovan Dulin patrili nepochybne k jednému z najdiskutovanejších párov Farmy 11. Slováci sa pri téme ich lásky neraz neváhali pohádať v búrlivých diskusiách. Kým jedni im prajú, ďalší nedávajú vzťahu ani dva mesiace. A čo na to samotní aktéri?

Tí sa už počas finále vyjadrovali o vzťahu po Farme mierne zdržanlivo a akékoľvek vyznania z nich vypadávali len s ťažkosťami. Ešte viac pochybností do toho, čo vlastne medzi nimi je, vniesli aj najnovšími neistými odpoveďami: „Áno, sme spolu. Neviem, či by som to nazvala, že sme pár. Držíme spolu aj po Farme. Či budeme spolu vystupovať ako pár, to si necháme zatiaľ pre seba,“ zauvažovala Kristi pre Plusku.

Voči svojmu švajčiarskemu expriateľovi Paulovi plánuje podniknúť právne kroky a tvrdí, že je single už od uplynulých Vianoc. Paul pritom neváhal poslať Radovej expriateľke Mirke štedré výživné na syna Lea s ostrým odkazom. Rado sa naproti tomu k svojej exsnúbenici, s ktorou si na sociálnych sieťach zmazali aj spoločné fotky, ani nemieni vyjadrovať. „Toto už je moja nekomfortná zóna. Nebudem sa k nej vyjadrovať,“ uviedol na margo 6-ročného vzťahu po drsnej dokrútke.

Ani pri Kike však neplytvá žiadnymi okrídlenými prívlastkami: „Jooj, toto je ťažká otázočka. Tak všetko je vo hviezdách. Uvidím a rozhodnem sa, čo bude ďalej,“ dodal so slovami, že na Farme potreboval človeka, ktorý pri ňom stojí.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Kika si nie je istá či ich má nazvať párom
Rado zas priznal, že ohľadne ich vzťahu uvidí a rozhodne sa

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Instagram/farma.markiza, Televízia Markíza