Moderátorka Adela Vinczeová (38) patrí k najobľúbenejším moderátorkám na Slovensku, čoho dôkazom sú aj jej pravidelné ocenenia počas galavečera OTO. A hoci by si s ňou nejeden muž rád vyšiel na rande, známy moderátor odhalil, že by s ňou nespal ani opitý.

Adela Vinczeová je obľúbená a úspešná moderátorka, ktorá si každoročne prevezme sošky v ankete OTO. Aj keď by si s ňou rád vyšiel na rande nejeden Slovák, nájde sa odvážlivec, ktorý by s Adelou nespal ani opitý. Samozrejme, ide o trochu nadsázky, keďže autorom tohto výroku nie je nik iný ako jej kamarát a kolega Sajfa.

Ten totiž v rozhovore pre Refresher prezradil, ako je možné, že sa s Adelou za celý ten čas nikdy nedali dokopy: „My sme spolu dennodenne desať rokov trávili čas. Boli sme si veľmi blízki a uľahčovalo nám to pracovný boj. Byť vo dvojici je príjemné. Adela bola vždy atraktívna žena a ja som bol rád v jej spoločnosti. Minulý týždeň sme si práve párkrát aj zavolali, máme k sebe blízko. No aj keby sme vypili štyri, desať či osemdesiat drinkov, nikdy by nič nevzniklo,“ vysvetlil Sajfa. Adelino meno si ale zobral do úst aj Martin Jakubec, keď nedávno zverejnil ich spoločnú fotku.

Kamarátstvo podľa Sajfových slov totiž netreba prebíjať citmi ani láskou, ktorá takýto vzťah skôr skomplikuje. Dnes sú ale obidvaja v súkromnom živote spokojní a v manželstve s milovanými polovičkami. Kým Adela oslávila s Viktorom už druhé výročie svadby, Sajfa s Veronikou netrpezlivo čakajú na svojho prvého spoločného potomka.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: refresher.sk │ Foto: Instagram/Sajfa, viktorvincze, TV Markíza