Zdena Studenková (65) patrí k obľúbeným a obsadzovaným herečkám, pričom sa už dlhodobo príkladne stará o svoj zovňajšok. Nedávno sa nechala opäť vymladiť a po zákroku vyzerá fantasticky.

Zdena Studenková je jedna z našich najúspešnejších umelkýň a na vrchole slovenskej scény sa drží už celé desaťročia. Známa blondínka pritom ukážkovo dbá o svoj zovňajšok, hoci si aj ona občas vybehne na nákup len v teplákoch. I keď jej príroda nadelila do vienka krásnu tvár, Zdena nenecháva nič na náhodu a rada si dopomôže modernou technológiou.

Ako už potvrdila partnerka Braňa Kostku aj v minulosti, patrí k prominentným klientkám známej estetickej kliniky, kam si zašla aj pred niekoľkými dňami. „Pri tomto zákroku je pleť vôbec po prvýkrát ošetrená ako z vonkajšej, tak aj z vnútornej časti úst. Neinvazívne 4D omladenie je ideálnou voľbou pre tých, ktorí sa rozhodli začat s razantnejšími antiagingovými ošetreniami v zimnom období,“ píše sa pri fotke 65-ročnej herečky.

Studenková sa pochválila podobnou návštevou aj koncom novembra. Tentokrát ju ale fotograf zvečnil z ovela menšej vzdialenosti. Na prvý pohľad je však jasné, že procedúry a zákroky herečke mimoriadne prospievajú. Iste uznáte, že vyzerá priam úžasne. „Aj pani Zdenka Studenková je s výsledkom maximálne spokojná a odporúča ho všetkým, ktorí si chcú pleť udržať mladú a sviežu ako ona,“ dodáva klinika.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Herečka Zdena Studenková vyzerá po zákroku úžasne
Známu kliniku pritom navštívila aj koncom novembra

Zdroj │ Foto: Instagram/yesvisage_slovensko, Televízia JOJ