Zdena Studenková je talentovanou herečkou, vďaka čomu pravidelne dostáva ponuky aj zo susedného Česka. V minulosti však jedna z ciest do Prahy mohla skončiť tragicky. Vedomá si je toho aj samotná umelkyňa, ktorá sa svojho času druhýkrát narodila.

Málokto vie, že Zdena Studenková mala v roku 2013 vážnu dopravnú nehodu. V tom čase pravidelne cestovala do Česka, kde natáčala seriál První republika. Keď sadla do auta a namierila si to do Prahy, nemohla tušiť, že o pár minút dostane mikrospánok. Samotná herečka je presvedčená, že pri sebe mala všetkých anjelov strážnych.

68-ročná blondínka si bola istá, že zomrie. ,,Keď som otvorila oči, rútila som sa dole z cesty a hlavou mi prebleslo jediné – Béďo, už idem za tebou,“ prezradila nedávno pre magazín Šarm. Iba pár týždňov pred jej nehodou totiž náhle zomrel režisér Jozef „Béďo“ Bednárik, s ktorým mala veľmi blízky vzťah.

Herecká legenda mala veľké šťastie v nešťastí, keďže na diaľnici v tom čase neboli žiadne iné autá, ktoré by spôsobili kolíziu. Podľa slov Studenkovej záchranári nechápali, že nemala žiadne veľké zranenia, i keď jej vozidlo bolo úplne rozbité.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: casprezeny.pluska.sk, sarm.pluska.sk | Foto: FB/Zdenka Studenková-oficiálna stránka, TV JOJ