Zdena Studenková (66) už celé roky zapiera prírodné zákony a rozhodne by len málokto povedal, že o pár rokov oslávi sedemdesiatku. Pohľadná herečka najnovšie v Inkognite opäť vyrazila divákom dych svojou omladenou vizážou.

Zdena Studenková patrila už ako mladá k najkrajším herečkám na našej scéne, pričom výraznými očami a plnými perami pútala pohľady mužov aj žien. Ani dnes, keď má ďaleko po 60-ke, však rozhodne nepatrí medzi dôchodkyne a stále môže konkurovať aj oveľa mladším kolegyniam.

Doslova zažiarila na odovzdávaní cien ankety Slovenka roka, no fakt, že sa o svoj zovňajšok vzorne stará, nezaprie ani v televíznych reláciách. Okrem toho, že divákov ohúrila v letnej časti Záhady tela, spôsobuje všetkým šok aj v zábavnom Inkognite. V posledných častiach vyzerala opäť akosi mladšie a na tvári by ste herečke len márne hľadali nejakú vrásku.

Studenková pritom priznala, že si nechala urobiť plastiku očných viečok a pravidelne podstupuje botox na klinike, ktorej robí oficiálnu reklamu. Ako ale uviedla v nedávnom rozhovore pre český Blesk, nikdy by si nedala siahnuť na svoje prsia. „Aj keď už nie sú také ako v dvadsiatich, ale nemám rada veľké prsia a tie moje sa mi páčia. Stačí krásne prádlo,“ podotkla.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: blesk.cz │ Foto: Facebook/Inkognito, Televízia JOJ