3. novembra šokoval celé Slovensko fatálny incident zo strednej odbornej školy v Novákoch, kde tínedžer zaútočil sekerou na svojich spolužiakov. Len pred pár minútami sa k celej situácii vyjadrila polícia, ktorá informovala ohľadom vývinu prípadu.

Vo štvrtok došlo na strednej škole v Novákoch k nečakanému útoku jedného zo žiakov, ktorý po areáli behal so sekerou v ruke. Mladík mal napokon napadnúť jedno dievča, pričom ho sekol priamo do čela, a taktiež chlapca. Tínedžer napokon zo školy ušiel, avšak v neďalekom poli, približne vo vzdialenosti 500 metrov, ho s pomocou psovodov chytila polícia.

Len pred okamihom vydala oficiálne stanovisko, že mladistvá osoba A. B. bola Národnou kriminálnou agentúrou obvinená z obzvlášť závažného zločinu úkladnej vraždy v štádiu pokusu. „Aktuálne v rámci zadržiavacej lehoty vykonávame s obvineným úkony trestného konania. Vyšetrovateľ rozhodne o ďalšom postupe až po ich vykonaní. V tejto trestnej veci vykonáva dozor prokurátor Úradu špeciálnej prokuratúry,“ dodala polícia.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pol | Foto: FB/Polícia SR – Trenčiansky kraj