Vysokoškoláčka sa sťažovala na silné bolesti hlavy a rozhodla sa, že si na chvíľu odpočinie a všetko bude v poriadku. Vôbec však netušila, čo sa s ňou dialo potom, pričom prešli až štyri dni, kým opäť nabrala úplné vedomie. Najväčší šok však na ňu ešte len čakal.

Študentka Ebony Stevens z Veľkej Británie má za sebou poriadne prekvapujúce dni. Bolela ju totiž hlava, pričom dúfala, že rýchlo zaspí. Namiesto pokojného spánku však utrpela niekoľko záchvatov až upadla do bezvedomia. Matka neváhala ani sekundu a dcéru odviezla do nemocnice netušiac, čo sa s ňou deje.

Po niekoľkých vyšetreniach lekári oznámili matke, že jej dcéra má preeklampsiu, ktorá spôsobuje záchvaty, pričom ide o tehotenské ochorenie. Veľké prekvapenie matku úplne šokovalo, keďže Ebony nemala žiadne bruško, netrpela rannými nevoľnosťami ani žiadnymi inými príznakmi tehotenstva. Doktori však museli konať a študentku uviedli do kómy, v priebehu ktorej jej spravili cisársky rez.

Na svet sa tak dostalo tri a pol kilové dievčatko, ktoré dostalo meno Elodie a zároveň je úplne zdravé. Po štyroch dňoch v bezvedomí sa tak vysokoškoláčka dozvedela, že sa stala matkou. ,,Stretnutie s mojím dieťaťom bolo tak surreálne. Bála som sa, že sa s dcérou nezblížim, pretože som nemala žiadny čas sa na ňu pripraviť, ale myslím, že je úžasná. Je to úplný zázrak. Nevymenila by som ju za nič na svete,” uviedla mladá mamička pre mirror.co.uk.

Zdroj: mirror.co.uk  |  Foto: YouTube, depositphotos.com