Hudobná hviezda Mária Čírová pôsobí už na prvý pohľad mimoriadne pozitívne, pričom fanúšikovia si ju obľúbili nielen vďaka úspešným hitom, ale aj sympatickému vystupovaniu. Tento raz bez okolkov dokonca prezradila, či sa spolu s manželom pripravujú na príchod štvrtého dieťatka!

33-ročná speváčka Mária Čírová sa uplynulú nedeľu predstavila v šou Tvoja tvár znie povedome, kde sa po boku dcérky Zoe a manžela Mariána prevtelila do kože americkej hviezdy Pink. Ako následne prezradila pre Markízu, momentálne prežíva nádherné životné obdobie, ktoré pramení predovšetkým zo stabilného rodinného zázemia.

Kým dokonca trojica stála pred kamerami, v zákulisí relácie sa pohybovali aj synovia Hugo a Ruben, pričom najstarší potomok Kachútovcov sa bez problémov postaral o toho najmladšieho. Mária priznala, že zatiaľ čo jej kolegovia trávia letné mesiace na pódiách, ona s manželom sa dohodli na rodinných prázdninách, voľne s deťmi a pracovné aktivity si dobehajú počas roka.

Dokonca sa nezdráhala odpovedať ani na otázku, či ešte s Mariánom plánujú rozšíriť ich rodinku alebo mienia ostať pri troch deťoch. „Máme taký pocit, že naozaj tá naša rodinka je už kompletná, ale, samozrejme, človek nikdy nevie. Kde je láska, tam sú deti, takže.. Uvidíme,“ povedala otvorene speváčka.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: markiza.sk | Foto: IG/mariacirova