Tenistku Dominiku Cibulkovú verejnosť pozná ako neoblomnú milovníčku drahých vecí rôzneho druhu. Známa blondínka si vždy užije chvíľu, kedy sa môže obliecť do luxusných kúskov, pričom športový outfit vymení za vyzývavé šaty a raketu za štýlovú kabelku.

Dominika sa stala módnou ikonou, ktorá svojimi outfitmi inšpiruje ženy po celom svete. Vďaka radám uznávaného stylistu Andreja Kusalíka sa z nej stáva na každej spoločenskej akcii Famme Fatale a s hrdosťou nosí aj kúsky, ktoré by si možno ,,obyčajná“ Slovenka neobliekla.

Známa tenistka však jedným zo svojich najnovších outfitov fanúšikov príliš neohúrila. Blondínka má totiž na sebe riasenú zelenú sukňu s topom, pričom oblečenie doplnila oranžovými okuliarmi a mini kabelkou. ,,Veď vyzeráš ako kapusta,“ posmešne poznamenala jedna z jej sledovateliek. ,,Šalát? Minule som robila bielu kapustu. Trochu mi to pripomenulo ti listy,“ zareagovala ďalšia zo žien. ,,Neviem prečo, ale vyzerá jak keby bola oblečená v kapuste,“ znel ďalší komentár. Čo myslíte vy, je to naozaj až také strašné?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: Instagram/domicibulkova