V dvanástom ročníku reality šou Farma nebola núdza o romantiku, pričom pred televíznymi kamerami vzniklo hneď niekoľko párov. Kým zamilovaná Sára Adamčíková s Erikom Zahorjanom svoj vzťah ukončili tesne po Vianociach, zdá sa, že priateľstvo medzi ďalšími dvoma finalistami šou naberá na obrátkach.

Víťazka Farmy Xénia Gregušová na televíznych obrazovkách ukázala, že patrí k nekonfliktným typom, a kým najskôr mala ako ku kamarátovi blízko k Matúšovi Jarošovi, po neustálych urážkach sa napokon spriatelila s Lukášom Stanislavom. Sympatický východniar prejavil o príťažlivú plavovlásku záujem ešte počas nakrúcania, no tá sa pred kamerami nemienila zbližovať, pričom priznala, že doma ju zrejme niekto čaká.

Po ukončení šou sa však dvojica neprestala stretávať, práve naopak. Z neustálych návštev, ktoré farmári pravidelne mapujú na sociálnej sieti Instagram, sa zrejme skutočne zrodila láska. Len pred pár dňami podstúpil Lukáš fantastickú premenu, kedy ho práve Xénia, ktorá sa objavila vo videu Mateja Zrebného, ostrihala a potom, čo ju vo videu oslovil “láska”, fanúšikovia spozorneli. Inak tomu nebolo ani v nedeľu, kedy dvojica trávila spoločne sviatok sv. Valentína a nechýbali ani sviečky či dobré jedlo.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

https://streamable.com/ogrfh8

Zdroj: IG/xenia_gregusova