Aj keď išli Saganovci oficiálne od seba v lete minulého roka po verejnom vyhlásení Petra Sagana, najnovší detail na Katke vyvolal mnoho špekulácii a otáznikov. Žeby sa opäť vrátila k cyklistovi?

Saganovci v lete vyrazili dych všetkým fanúšikom, keď krátko po narodení malého Marlona oznámili, že ich vzťah a manželstvo je v troskách. Dvojica išla oficiálne od seba a podľa ich vlastných slov ich dnes spája už len synček.

Odvtedy sa objavili viaceré špekulácie o tom, či si jeden z dvojice našiel nového partnera, a kým Sagana spájali s istou blondínkou, Katka mala naďalej ostávať single. Tmavovláska si už istú dobu rozbieha vlastný biznis, ktorému sa darí, o čom svedčia aj najnovšie zábery z Norimbergu.

To však nie je to hlavné, čo zaujalo portál Sport24, ktorý si po rozhovore s bývalou misskou okamžite všimol jeden detail. Tá sa k súkromiu s Petrom Saganom vyjadrovať odmietla so slovami: “Ľudia aj tak vidia, čo vidieť chcú a veria tomu, čomu chcú.” Na jej prsteníku pravej ruky navyše svietil záhadný veľký šperk, ktorý nápadne pripomína snubný prsteň. Žeby sa dvojica k sebe napokon vrátila, alebo Katke robí spoločnosť niekto celkom nový? Čas zrejme všetko odhalí…

Katka sa odmietla ku súkromiu vyjadrovať
Na ruke jej ale svietil záhadne veľký šperk
Tento prsteň vyzeral celkom ako snubný…
Žeby si to uhrkávalo medzi ňou a Petrom, alebo sa objavil niekto iný?

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Instagram, Facebook