6. ročník speváckej šou Česko Slovensko hľadá Superstar je už v plnom prúde, pričom o pár hodín odvysiela televízia Markíza jej tretiu epizódu. Okrem nových súťažiacich však diváci prichádzajú na chuť aj celkom neopozeranej porote, ktorej jediným stabilným členom ostáva kat Paľo Habera.

Na obrazovkách televízie Markíza pred pár týždňami odštartovala šiesta séria mimoriadne obľúbenej šou Superstar, v ktorej už stihli zahviezdiť dvaja Slováci Timotej Májsky a Diana Kovaľová. Všetkých súťažiacich premiérovo hodnotí až päťčlenná porota, ktorú tvorí dnes už obávaný kat Paľo Habera (57), bývalý moderátor šou Leoš Mareš (43), exfinalistka Monika Bagarová (25), hudobník Marián Čekovský (42) a herečka Patricie Pagáčová (31).

Kým by zrejme mnohí predpokladali, že najvyšší honorár si uchmatne práve líder kapely Team, opak je pravdou. Kým on podľa portálu aha.cz, odvolávajúci sa na slovenskú Plusku, zarobí “len” 180 000 €, najvyššiu výplatu má skasírovať český fenomén Leoš Mareš. Tomu má totiž na účte cinknúť suma 200 000 €. O čosi horšie je na tom Marián Čekovský, ktorý si porotcovaním v Superstar prilepší o 150 000 €. Nuž, čo myslíte, žeby sa v tom našom šoubiznise zarábalo skutočne až tak kráľovsky?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Aha.cz/pluska.sk | Foto: IG/tvmarkizaofficial