Súdny proces v prípade chladnokrvnej vraždy 16-ročného Tomáša, ktorá sa stala 16. mája 2019, pokračuje. Gymnazista mal zomrieť rukou jeho najlepšej kamarátky Judity, ktorá však naďalej tvrdí, že je nevinná. Stále sa snaží upriamovať pozornosť na tretiu osobu, ktorá mala údajne na mladíka zaútočiť nožom.

Pred pár dňami pokračovalo súdne pojednávanie v prípade obžalovanej Judity, pričom sa na lavicu svedkov dostali muži, ktorí prišli ako prví na miesto tragédie. Najprv svedčil lekár Ján Remšík, ktorý priznal, že pri pohľade na zraneného Tomáša vedel, že nemá žiadnu šancu na prežitie.

Miesto vraždy ním malo zamávať, pričom útok nazval krutým zákrokom. ,,Za svoju prax som sa síce s podobným prípadom stretol, ale nie až s takýmto brutálnym. Veľmi ma to zasiahlo a je to pre mňa nepochopiteľné, čo sa odohralo,“ uviedol svedok pre cas.sk, pričom tieto slová mal povedať aj sudcovi.

Druhým predvolaným bol záchranár Tomáš Buček, ošetrujúci Judity, ktorá mala rezné poranenia na rukách. Následne ju previezli do nemocnice, pričom bola mladá študentka rozrušená, plakala a neustále hovorila o neznámom mužovi, ktorý zabil jej kamaráta.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk  |  Foto: Facebook/Judi K., YouTube