V diskusnej relácii TA3 V politike diskutoval ešte stále aktuálny minister hospodárstva Richard Sulík. Okrem koaličnej krízy otvoril aj otázky ohľadne ruskej vakcíny Sputnik. Dokonca objasnil, že za peniaze minuté na antigénové testy, sme mohli mať niekoľko nových nemocníc. 

,,Krajina sa neriadi cez Facebook,“ kritizuje Sulík premiéra a zároveň tvrdí, že o ňom šíri nepravdy. Strana SaS nechce, aby došlo k predčasným voľbám, nechcú povaliť vládu a neboli ani proti prijatiu vakcíny Sputnik na Slovensku.

To sa dá inak riešiť, ako že ma nazve idiotom a pošle kopať tisícky hrobov. Nebolo to tak vulgárne, ako keď on mne povedal, že som idiot,“ reaguje na jeho údajný „vulgárny monológ“ na rokovaní vlády.

Tvrdí, že za testovanie sme zaplatili 280 miliónov, čo mohli byť 4 nové regionálne nemocnice. „Možno, že to je pre niekoho výhodný biznis,“ vyhlásil Richard Sulík na margo toho, že opozícia hovorí, že na testovaní zarábajú súkromní zriaďovatelia odberných miest. Dodáva, že je zásadne proti tvrdému lockdownu, ktorý by mohol nastať od 21. marca.

Zdroj/Foto: TA3/ V politike