Dlhá história konfiktov premiéra Igora Matoviča s koaličným partnerom Richardom Sulíkom zostáva nielen otvorená, ale aj graduje. Nielen z tlačových konferencií badať ťažké srdce premiéra na absenciu antigénových testov, čo dáva za vinu práve ministrovi hospodárstva, no na sociálnych sieťach to iskrí rovnako tak! 

Diváci profilov Sulíka a Matoviča vo veľkom prejavujú negatívne postoje voči ich otvorenému konfliktu. Na tlačovej konferencii po zasadaní vlády v pondelok (11. januára) premiér ostro kritizoval Sulíka, ktorý podľa jeho slov na decembrové plošné testovanie nenakúpil antigénové testy. Ten sa následne na sociálnej sieti pokúsil o žart, ktorý však u mnohých voličov úspech nezožal.

“Nič v zlom, ale už tieto vaše roztržky nikoho nebavia. Ani z jednej, ani z druhej strany. Máte si to prebrať medzi štyrmi očami, prípadne si dať “po papuli,” znie komentár istého Františka. Naopak, pod príspevkom sa nájdu aj komentáre, ktoré Sulíkovi vyjadrujú poklonu nad trpezlivosťou s premiérom Slovenska. Nech už má platca daní na rozhádanú situáciu v parlamente akýkoľvek názor, faktom ostáva, že národ by prijal jednohlasnú koalíciu prispievajúcu k spokojnosti verejného zdravia a prospechu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Richard Sulik | Foto: IG/richard_sulik, igor_matovic_olano, FB/Richard Sulik