Politika Sulík ZNOVU ohundral zatvorené obchody: AHA, kde si poslanec nakúpil!

Sulík ZNOVU ohundral zatvorené obchody: AHA, kde si poslanec nakúpil!

Richard Sulík sa minulý rok postaral o poriadny rozruch, keď ošomral zákon o zatvorených obchodoch počas sviatkov. Tento rok sa opäť nezdržal a k téme zatvorených obchodov povedal svoje. Napokon sa mu ale podarilo nakúpiť na tomto mieste!

Richard Sulík sa o tomto čase v roku 2018 postaral o desiatky naštvaných komentárov Slovákov, keď zverejnil status o zatvorených obchodoch. Vyjadril nespokojnosť s tým, že by si chcel počas voľna nakúpiť teplé rožky, no nemôže.

Jeho slová vyvolali búrlivú diskusiu a pred poslaneckým klubom SaS sa napokon zjavil košík plný rožkov. Tento rok sa situácia zopakovala a poslanec si opäť neodpustil kritiku zákona: „Je to nezmysel a je to nespravodlivé. Benzínové pumpy, zoologické záhrady, zmrzlinárne, to všetko sú služby, rovnako ako obchody. Nevidím žiadny logiku v tom, že veľké obchody musia byť pod hrozbou pokuty zatvorené. Pracovný trh na Slovensku má byť dostatočne pružný, aby nikto nebol v práci nasilu alebo nezanedbával rodinu či prechádzky, pretože musí byť proti svojej vôli v práci,“ povedal pre Plusku.

Na otázku, či sa mu podarilo nakúpiť si jedlo pred sviatkami, ale spokojne prikývol: „Na sviatky som nakúpil v Spišskej Novej Vsi. Cestujeme totiž po Slovensku s kandidátmi do eurovolieb. Večer sme cestovali domov a zastavili sme sa v obchode, aby sme využili poslednú možnosť nakúpiť. A musím povedať, že to bola hotová „sodoma-gomora“. Asi sme neboli jediní s týmto nápadom,“ dodáva s úsmevom.

Sulík si opäť zahundral na zatvorené obchody
Tento rok si ale stihol nakúpiť v Spišskej Novej Vsi

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Facebook

Exit mobile version